Reality Pezinok
Reality Pezinok
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Máte otázky v súvislosti s predajom Vašej nehnuteľnosti?

Kontaktujte nás!

Vidiecky rekreačný rodinný dom v obci Doľany

Cena:
239 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Doľany
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 460 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 275331
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj vidiecky rekreačný rodinný dom v lokalite Doľany na jedinečnom mieste. V súčasnosti je využívaný ako víkendový dom. Na liste vlastníctva je definovaný ako rodinný dom. Kľud, ticho, príroda, susediaci les, potok pred domom a zároveň možnosť využívať občiansku vybavenosť obce Doľany. Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce na konci slepej ulice priamo pod lesom. Pozemok má aj vlastnú vstupnú bránku priamo do lesa. Je vzdialený z Bratislavy cca 40min autom (cca 35km). Parkovanie je možné pred domom alebo na pozemku za vstupnou bránou.

DOM: Vo vidieckom dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora a pivnica. Na pozemku je umiestnená drevená kôlňa na náradie a technické vybavenie. Dom má taktiež prístupnú povalu v súčasnosti využívanú len na skladovanie. Za domom sa nachádza altánok, ktorý slúži ako úschovňa na drevo. V pivnici sa nachádza vlastná studňa s pitnou vodou. Po dohode s urbárom je záhrada rozšírená o 1000m2. Na pozemku sa nachádza ohnisko s posedením, domček na strome so šmykľavkou pre deti, ovocné stromy, obrovský starý jedlý gaštan. Dom je napojený na elektrinu, plyn a vodu. Je postavený z pálenej aj z nepálenej tehly, na kamenných základoch v lete sa neprehrieva (udržuje zdravú klímu v interiéri). Kúrenie je na plyn alebo tuhé palivo. V obci nie je kanalizácia, preto bol pripojený na vlastnú bio čističku odpadových vôd bez potreby energie. V dome bola zrekonštruovaná elektrika, má komplet nové kúrenie (kotol, rozvody, radiátory). Boli taktiež vymenené okná, vstupné dvere a v dvoch miestnostiach aj omietky.

POZEMOK: Rozloha pozemku – zastavaná plocha a nádvorie 461 m2
Zastavaná plocha domu: 96 m2 (5.5x17.5m)
Obytná plocha domu 1.NP. 70.5 m2, podkrovný priestor má zhruba rovnakú výmeru - pochôdzna povala, možnosť nadstavenia 2. NP.
Pivnica: 12m2
Kôlňa: 16m2

CENA: 239 000,-EUR vrátane vybavenia, spotrebičov a záhradnej techniky. Cena nebude navyšovaná o žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.

LOKALITA: Vinohradnícka obec Doľany známe pútnické miesto (historicky Ompitál, Ottóvölgy a Ottenthal) sa nachádza na úpätí južných svahov Malých Karpát neďaleko hradu Červený kameň a obce Častá. Je to posledná obec v Bratislavskom samosprávnom kraji na ceste č. 502 z Modry do Smoleníc. Od hlavného mesta je vzdialená 35 km, priamy prístup autom je aj od Trnavy (cez Suchú nad Parnou, 16 km) a od Senca (výjazd Senec-východ z D1 cez Blatné a Budmerice, 20 km). V roku 2021 mala obec 1 071 obyvateľov. Obec Doľany je zasadená priamo do hory, hneď za domami sa nachádzajú horské lúky, cestičky, vinohrady. Turistika, rybolov, hubárčenie, bežecké lyžovanie, cyklistika, lesné zvieratá, čerstvý vzduch a krásna príroda sú priamo na dosah.

Maklér:

makler
Maklér:Ján Cvečka
Telefón:0948851777
E-mail:cvecka-ZVNC-reality.ba

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...